SQUAD

 

Katarzyna Alejska | Ewa Balcar | Bartosz Bernacki | Rafał Buchalik | Marcelina Bywalec | Łukasz Ciupa | Łukasz Formanowski | Matuesz Gajda | Michał Gola | Magdalena Gollok | Łukasz Grzonka | Karolina Jarząbek | Adam Kieś | Katarzyna Kowol | Małgorzata Kulok | Karol Kurpanik | Adam Kuśka | Marcin Menżyk | Kamil Moj | Kamila Mura | Joanna Pawlas | Wojciech Pinoczek | Sebastian Smiatek | Robert Szafron | Marcin Szawerna | Katarzyna Szteliga | Tomasz Tkocz | Lucyna Trzaskalik | Adriana Twardzik | Maciej Twardzik | Rafał Ucka | Robert Wieczorek | Szymon Wyleżoł | Maciej Zając | Anna Zaremba |

KATARZYNA ALEJSKA

urodzona: 10-07-1987

Wydaje mi się, że jestem jak najbardziej upoważniona do wypowiadania się na temat Kasi jako że siedziałam z nią razem w ławce przez całe 3 lata :) (i by the way ciekawi mnie jak ona to zniosła). Kasia jest osobą bardzo indywidualną i wiedzącą, czego chce. Była przewodniczącą w pierwszej klasie. Zawsze z buta do szkoły i z powrotem chodziła, szacunek.
Kaśka ma bardzo specyficzne i fajne podejście do nauki, imprez, facetów, tak ogólnie nazywanego życia; na szczęście w ciągu tych trzech lat trochę mi się udzieliło :)
Kasia śmiga na rowerze po Rybniku i okolicach, na nartach (ale to już gdzie indziej, z tego co mi wiadomo najbliżej mamy Beskidy), pływa. Wysportowana laska jednym słowem.
zajęta, ale ponoć chłop nie słup, można przestawić...
Kasia nie bij ;)
Studiuje Stosunki Międzynarodowe :) na AE Kraków.

Mail: Kasia

EWA BALCAR

urodzona: 27-03-1987

Nasza superewa :) Podobnie jak Robert Szafron miała trafić na humana, ale jakoś tak do nas przyszła i została. /Aż dziw bierze, ile takie matfizy z 1szej klasy mają uroku osobistego, że potrafią oczarować takich z zacięciem humanistycznym ;)/ To ona miała odwagę zorganizować Sylwka w pierwszej klasie u siebie w mieszkaniu. Z tego co mi wiadomo, interesuje się ....Ewa studiuje teraz resocjalizację w Bytomiu, więc pamiętajcie, że jak się kiedyś stoczycie na dno to Ewa może Wam pomóc.

Mail: Ewa
GG: 5361656

Bartosz Bernacki

urodzony: 15-12-1987

Bart. Jak słyszę "Bart", to od razu mi się przypomina hasło "Bart nie żyje" /Wycieczka Rewa 2005/ Kolega z Jankowic, czyli kolejnej małej wioski gdzieś na prerii. Ostatnio organizował dla nas sylwestra (Dzięki Bartku! :D )
Obecnie Bart studiuje Architekturę w Gliwicach

Ciupik:
Naha gili Gili naha Bartek Bartek krzyczy w krzakach

Nie mam zielonego pojęcia co to jest :-P

Kom.: 605478541
GG: 1666211

Rafał Buchalik

urodzony: 20-05-1987

Rafał Buchalik to cicha bestia :-) Z pozoru cichy i spokojny, ale przecież kto inny jak nie Rafał właśnie organizował nam salę w Gotartowicach ręcząc za nas własnym nazwiskiem i nienaganną reputacją? No właśnie. A kto jako pierwszy kupił prowiant na pierwszej wycieczce w Węgierskiej Górce, podczas gdy wszyscy planowali tajną konspirację? Hehe ot cały nasz Rafał :-)

Obecnie Rafał studiuje w Warszawie.

Mail: Rafał
Kom.: 695218744
GG: 7694342

Marcelina Bywalec

urodzona: 25-02-1987

Marcelina przez cały okres liceum sprawowała funkcję Skarbnika. Podziwiam ją, że się nigdy nie zbuntowała, bo jest to rola dość niewdzięczna. Miała porządnie zanotowane, kto jej ile wisi, chociażby to było 50gr. Porządnie się też uczyła, nie ma co. Pamiętam, że zawsze biegła razem z Anią na busa nr 28 względnie 27 do Gaszowic. Studiuje w Rybniku na Akademii Ekonomicznej.

Ryży: Masz u mnie (na wydziale) do odebrania indeks, legitymacja studencko i książeczka zdrowia.

Mail: Marcelina

Łukasz Ciupa

urodzony: 05-12-1987

Ciupik zwany też Hoymem. Ten to jest dopiero zakręcony. Tak specyficznego i abstrakcyjnego poczucia humoru nie znajdziecie chyba nigdzie. No bo kto potrafiłby razem z Sebkiem zamknąć się za zasuwaną tablicą w sali do WOSu i potem z niej wypaść, albo dać się wynieść z McDonalda wrzeszcząc "ja chce hepimila!!", czy rozkręcać dyskotekę gimnazjalistów na wycieczce w Istebnej? Dużo bym tu tego mogła wymieniać. Ciupik jest zdolny do najbardziej absurdalnych i niewyobrażalnych wygłupów i chwała mu za to, bo przynajmniej jest śmiesznie - cieszymy się? cieszymy się zawsze /by Kiesiu/.
Obecnie student budownictwa w Gliwicach.

Mail: Ciupik
Kom.: 512263645
GG: 2359390

Łukasz Formanowski

urodzony: 14-01-1987

Na Formanie to się ludzie wyżywali. Biedny Forman. No ale też nas wkurzał, to co się dziwić. Miał jakieś takie schizy że zabierał zeszyty, książki i potem zamieniał właścicieli, chował różne ołówki, pisaki, mazał kredą po tablicy; trochę nadpobudliwy był. Ale ogólnie rzecz biorąc, bez Formana nasza klasa nie byłaby naszą klasą. Prywatnie to muszę wyznać, że Forman jest z mojej wsi (Nowiny) i jest ministrantem w kościele św. Jadwigi. Czasami to nawet ode mnie na ofiarę zbierał jak trafiłam na tą mszę, na której on służył.

Mail: forman

Mateusz Gajda

urodzony: 07-08-1987

Pinol: Roszczę sobie prawo do pisania o Gajdzie, jako że znam go chyba najdłużej (jakieś 21 lat - nasze matki w ciąży razem na imprezy chodziły :-P). Mateusz, Długi, czy Gajda to chłopak z Rydułtów. Choć się nie przyznaje, to ma na placu kilka kur. Generalnie bardzo imprezowy chłopak. A obecnie imprezuje najczęściej we Wrocławiu, bo tam właśnie studiuje na Politechnice Wrocławskiej - Górnictwo, Geologię i Geoinżynierię. Sam od siebie kazał napisać, że ostatnio bardzo wydoroślał i spoważniał i zrobił się bardzo romantyczny. Studiuje, pracuje i nie ma czasu na zabawę. Do tego opisu brakuje jeszcze tylko żony i dwójki dzieci :-P Ale na wszystko przyjdzie czas...

Mail: Mati
Kom.: 502100737
GG: 6751312

Michał Gola

urodzony: 06-01-1988

Michał Gola - jeden z wielu osób z naszej klasy o nazwisku rozpoczynającym się na literkę G (tak jak moje piękne imię ąę).Z tego co wiem, bardzo lubi góry i piesze po nich wędrówki. Interesuje się poza tym siatkówką i od dość długiego czasu Beatką :)


Mail: michał
GG: 6010011

Magdalena Gollok

urodzona: 16-08-1987

Zawsze podziwiałam Magdę Gollok że ma takie długie włosy. Przez bite 3 lata nosiła włosy do pasa i pewnie dalej ma takie długie. Zawsze się tylko zastanawiałam ile ona je suszy i jak dużo prądu na to idzie ;)


Mail: magda
Kom.: 515775929
GG: 4104299

Łukasz Grzonka

urodzony: 21-01-1987

Ryży: Łukasz Grzonka pochodzący z sąsiadującego z Popielowem Radziejowa, był jednym z moich personalnych idoli z czasów liceum, zawsze przystojny, szykowny, uczesany, wysportowany, dziarski, gibki, jajcarski, znał Wieśka i miał wzięcie u płci przeciwnej (chociaż ja i Ciupik też mamy... co chwile się słyszy że ta się o ciebie pytała), poza tym jest mistrzem ciętej riposty. Nie wstydził się z nami zadawać w trakcie edukacji w 2LO i nawet teraz. Obecnie widuję go od czasu do czasu jak się widzimy, ale częściej jak on mnie nie widzi a ja go widzę w objęciach blondwłosej dziewczyny w centrum Rybnika... pamiętaj że nie znasz dnia ani godziny kiedy minie cię zielone Uno x] .Aktualnie studiuje Budownictwo i Architekturę na Polibudzie w Rybniku.

Kom.: 693554956

Karolina Jarząbek

urodzona: 16-05-1987

Jako że kumplowałam się z Karoliną i w sumie dalej się kumpluję, myślę że mogę napisać o niej kilka słów ;)Bardzo specyficzna dziewczyna. Swego czasu obiekt westchnień kilku z rzędu facetów z naszej klasy ;)jak sama o sobie mówiła - można ją albo lubieć, albo niecierpieć.. Jak z Karoliną się zagadamy to potrafimy gadać bez przerwy przez parę godzin, m.in dlatego moja mama załatwiła te darmowe wieczory i weekendy z TPSY ale wtedy Karolina zmieniła telefon z TPSA na Netię i teraz już nie mam do niej za darmo :(Oczywiście rozmowy na tematy sercowe i męsko damskie można było przeciągać w nieskończoność, my nawet jak nie miałyśmy jakichś specjalnych problemów to je skądś brałyśmy i rozważałyśmy każdą możliwą sytuację ;)Jak babska impreza - to Karola musi być ;) a swoją drogą jest bardzo imprezowa, czasami aż za bardzo, ale nie uważam żeby to było miejsce na opowieści dziwnej treści. Ma wspaniałego psa, ale mój kot się go boi.. Karola jest szczerze zakochana we Wrocławiu i cały czas dąży do tego żeby tam właśnie studiować. Teraz zagłębia tajniki wiedzy chemicznej na Politechnice w Gliwicach.

Mail: karola
Kom.: 508924757
GG: 4394177

Adam Kieś

urodzony: 20-12-1987

Czyli inaczej mówiąc - Kiesiu. Egzequo z Sebkiem to chyba największa fabryka powiedzonek, haseł, hasełek, sloganów itp. To Adaś wymyślił Błażeja i Marka, to od niego pochodzi Co zrobić? Cechy charakterystyczne Kiesia? Zimą - siatkówka, latem- siatkówka plażowa :-) (to się ceni). Przez cały rok? - laski (to też się ceni) Oczywiście imprezowicz jak każdy z nas.

Ostatnio doszły mnie słuchy, że Kiesiu kręci ze starościną na polibudzie. To robi wrażenie, heh :-)

No a tak apropos polibudy - Adaś studiuje budownictwo w Gliwicach.

Kom.: 601847480
GG: 5491571

Katarzyna Kowol

urodzona: 21-01-1988

Kasia Kowol studiuje na Politechnice Wrocławskiej. Tak jak ja jest z 1988 :) Przez co później się pomarszczy i zestarzeje. Kasia pochodzi z Lysek, gdzie w soboty autobus nie jeździ, jeszcze gorzej niż u Pinola. Ale przynajmniej z dala od zgiełku miasta. Dzięki temu nic jej nie rozpraszało w nauce i miała same super oceny.

Pinol: Moja sąsiadka :-). To dopiero coś! Mieszkać na przedmieściach końca świata :-P

Mail: Kasia
Kom.: 605723851

Małgorzata Kulok

urodzona: 12-01-1988

Pinol: Hehehe to teraz ja się pomęczę :-). Jakby ktoś powiedział mi Małgorzata to pewnie nie wiedziałbym o kogo chodzi. To oczywiście Gosia (Guru mawiał też czasem Kuloczka, ale chyba oficjalnie się nie przyjęło). Na maxa pozytywnie odjechana dziewczyna, imprezowiczka jak się patrzy (polecam przejażdżkę do Wrocławia - można sprawdzić) A przy tym niesamowicie ambitna dziewczyna. Ma przewagę nad większością z nas, bo później zacznie się marszczyć i łuszczyć, jako, że jest z rocznika 1988. To dzięki niej istnieje ta strona. To Gosia stworzyła layout, i w ogóle cały pomysł na tę stronę. Strona rozwija się tylko dlatego, że nasza Gosia cały czas truje mi **** żebym coś tu aktualizował. (Przy moim lenistwie i skłonności do odkładania rzeczy na później jest to zabieg nieodzowny).

Gosia studiuję na mojej uczelni (albo ja na jej? :-) ) czyli na AE we Wrocławiu, kierunek o śmiesznej nazwie Stosunki Gospodarcze
Gosia: Pinol, Pinol, Pinol. Zawsze coś zmaścisz. Ale takiej siary se narobić! Studiujesz w tej samej szkole co ja i nie wiesz jakie są tam kierunki? Owszem stosunki, ale MIĘ-DZY-NA-RO-DO-WE. SM. Tak jak stwardnienie rozsiane.
Pinol: Po prostu pierwszy człon nazwy tak zaabsorbował moją uwagę, że pomyliłem drugi :-). A to Sclerosis multiplex to jakaś żaluzja? Że niby mam sklerozę?

Mail: Gosia
Kom.: 609066469
GG: 1505624

Karol Kurpanik

urodzony: 10-08-1987

od czasu do czasu miałam przyjemność być z nim dyżurną :) Zależy, jak wypadało, raz z Kasią, raz z Karolem. Moja skromna osoba rozdzielała Kasię i Karola (na szczęście tylko na liście w dzienniku). Karol wymiata z maty i jak to zwykle w takim przypadku bywa - z fizyki. Pochodzi z Czerwionki a studiuje we Wrocławiu.

Mail: karol
Kom.: 601756491
GG: 5680788

Adam Kuśka

urodzony: 28-02-1987

Adam Kuśka to niestety jedyny w naszej klasie mieszkaniec pięknego i malowniczego miejsca na ziemi jakim jest Przegędza. Czy ktokolwiek z Was idąc do liceum spodziewał się, iż dowie się (przynajmniej z opowieści) tylu szczegółów o tej sielskiej miejscowości?
Adam jest naturalnie bardzo dumny ze swojego pochodzenia i z pewnością każdy z nas gdzieś w głębi duszy mu trochę tej Przegędzy zazdrości.
Od czasu do czasu podpadał nauczycielom i ogólnie miał do nauki dość zdrowe podejście. Pani Marciniak była przekonana, że Adam jest alienem i ma czipa za uchem.
Jest bardzo pomocny i pomoże w potrzebie, przez co został niegdyś mianowany przeze mnie OPiUMM (szczegóły w linku poniżej).
Adam studiuje teraz na 3G we Wrocławiu, cokolwiek by to nie znaczyło. Ja pamiętam tylko że to Górnictwo Geologia i coś jeszcze.

Mail: ADAM
Kom.: 600627309
GG: 3469752
Inne: OPPiUUMM

Marcin Menżyk

urodzony: 25-09-1987

Co by tu powiedzieć o Marcinie.. Studiuje sobie we Wrocławiu na Politechnice (...). Szprytny bardzo z fizyki i matematyki, umie tłumaczyć zadania konstrukcyjne przez GG ;)) Słynny z tego, że lubi nic nie robić. Mimo to że nic nie robił, cwaniak zawsze miał fajne oceny z tej okropnej fizyki i matematyki. Z tego co wiem, lubi sobie pograć w fusbal i należy do Stanowickiej drużyny czy jak to się zwie.

Mail: marcin
Kom.: 691160561
GG: 2097176
Inne: Komiks (by Gosiakowo)

Kamil Moj

urodzony: 04-03-1987

Ryży o Kamilu: Zapałał miłością do długolufowej broni palnej na kulki plastikowe tj ASG (Anal Sex Group) i aktualnie zgłębia tajniki ezoterycznych sztuk górnictwa i geologii na Gliwickiej Politechnice. Mieszka w akademiku i generalnie obija się przez większość czasu z tego co mi wiadomo.Mail: Kamil
GG: 5723755

Kamila Mura

urodzona: 26-02-1987

Najbardziej zakręcona i zawieszona w czasoprzestrzeni studentka medycyny, jaką znam. Czasami zastanawiam się, jak ona to zrobiła, że zdawała 6 przedmiotów na maturze (i zdała je całkiem, całkiem), biorąc pod uwagę to, że ma takie zawiechy.
Chyba jedyna laska z naszej klasy, która zdała prawko za pierwszym razem. Kama lubi sobie pojeździć na nartkach i jest skłonna do robienia jak najbardziej śmiesznych i wariackich rzeczy (np. przejście przez ulicę Kościuszki w maskach PeGAZ)

Mail: kama
Kom.: 693995505
GG: 7649620

Joanna Pawlas

urodzona: 17-03-1987

Jedna z tych 3 muszkieterów, którzy studiują w Junajted Kingdom. Ona - architekturę.
W pierwszej klasie wszyscy moi męscy znajomi z innych klas mnie zaczepiali- nie,niestety nie z powodu mojego wrodzonego wdzięku ale żeby powiedzieć - TY!Gosia! Ty chodzisz z tą no, Asią do klasy nie? Fajna laska, możesz mnie z nią jakoś zapoznać?
No. Asia wzbudzała zachwyt w męskiej części liceum. Poza tym była bardzo zakręconą Asią; co ja mówię - dalej jest. Ma artystyczną duszę i się malarstwem interesuje. Dość dobrze się na tym zna, opowiadała nam kiedyś na WOKu o jakimś nowoczesnym malarstwie (kurcze nie znam się na tym, więc możliwe że coś przekręcam). Był tam obraz przedstawiający kwadrat i Marcin Szawerna bez żadnego wyczucia i taktu zaczął się zastanawiać, że to żadna filozofia namalować taki kwadrat. Obraził przez to wyczucie artystyczne Asi, bezduszny.

Mail: Asia
Kom.: 505501575
GG: 2429669

Wojciech Pinoczek

urodzony: 07-03-1987

Pinol. Pinol to Pinol a nie żadny Wojtek. Chyba że Wojciech Pinoczek, syn wuefisty. Ale to też się zmienia, bo jest Wojciech Pinoczek, syn wuefisty, Wojciech Pinoczek syn dyrektora, Wojciech Pinoczek syn Romana. I on wcale nie ma 3 tatusiów, jego tata jest po prostu wszechstronny. Pinol ma jeszcze 2 braci, więc jest ich tak czy siak 3. I mieszka w Górkach Śląskich gdzie dojeżdża tylko pociąg. I niestety tylko osobowy. Pinol to taki cwany wkurzający synek, którego i tak bardzo lubimy :) (bo płaci nam twarzowe ale ciii). Z tego co wiem, Pinol kocha siatkówkę, snowboard, dobre imprezy, dobrą literaturę (Kapuściński, Marquez i nie pamiętam co jeszcze bo ja taka ignorantka jestem) no i oczywiście swoją mamusię.
Masakra. On mnie za ten opis zabije. Jeśli to czytacie, tzn że Pinol jest bardzo tolerancyjnym Pinolem z dystansem do samego siebie.
Będzie zarządzał i marketingował bo studiuje właśnie to na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Pinol: Masz rację - zabiję Cie :-P

Mail: pinol
Kom.: 692492279
GG: 1467038
Inne: Komiks (by Gosiakowo)

Sebastian Smiatek

urodzony: 16-08-1987

Seba. Kto go zna, nie potrzebuje żadnego opisu.
Zacznę może od tego, że w pierwszej klasie mało kto znał głos Sebka. Był sobie taki Sebastian Smiatek, siedział gdzieś w jakiejś drugiej ławce, po cichutku. Seba zaczął się integrować gdzieś w drugiej klasie. Pamiętam pewną lekcję matematyki z p. Malinowską, gdy wzięła Sebka do tablicy. To był kabaret i myślę, że Seba nie obrazi się za to określenie.
Jest bardzo specyficznym i unikalnym członkiem naszej klasy. Jego hasła Nawet gołąb ma moc, czy Kto nie czuje mocy jest mały przeszły już do klasowej historii. W liceum się zastanawiałam, co będzie studiował Seba. Nic mi do niego nie pasowało :) I ta Akademia Ekonomiczna w Katowicach też jakaś taka za sztywna chyba dla niego ;)

Mail: Seba
Kom.: 662643817
GG: 6900276

Robert Szafron

urodzony: 03-05-1987

Robert będzie nas w przyszłości bronił przed konsekwencjami prawnymi jako że studiuje na Uniwesytecie Śląskim na wydziale Prawa. Niby taki niepozorny a w rzeczywistości bardzo imprezowy człowiek :) Właściwie to nie wiem, co go skłoniło do pozostania w naszej klasie (bo miał być na profilu humanistycznym). W każdym razie dobrze, że się zdecydował na te 3 lata w mat-fizie, bo wnosił do naszej klasy powiew humanizmu :D

Mail: Bluber
Kom.: 668999736
GG: 1835226

Marcin Szawerna

urodzony: 16-09-1987

I co ja mam o nim napisać. Marcin Szawerna, ochrzczony został w I-szej klasie ksywką GURU, która tak do niego przylgnęła, że niektórzy zapomnieli jak ma na imię. Ksywka nr 2 to Szarik. Przez 2 lata byłam skazana na współpracę z tym osobnikiem jako moim zastępcą, przez co nastąpiły trwałe i nieodwracalne zmiany w mojej psychice. Guru może nie do końca nadawał się na v-ce przewodniczącego, ale ma tą charyzmę i czar, który potrafił Was (czyli wyborców) oczarować. Ma też wielki mózg, w którym mieści się mnóstwo informacji na wszelkie tematy; jest oczytaną i inteligentną bestią. Od niego pochodzi wiele klasowych hasełek i tzw. prawd , które możecie wyświetlić klikając na link poniżej.
Prywatnie bardzo imprezowy człowiek, niewyżyty i bezpośredni :) Odbyło się u niego wiele ognisk klasowych.
Marcin studiuje na tzw. Makrokierunku w Gliwicach

Pinol: Nie mógłbym sobie darować. Chciałem tylko przypomnieć że my z Szarikiem się bardzo nie lubimy. I nie pomaga nawet to, że jego fater Erik robił z moim dziadkiem na grubie. Nie sprzyja tej sytuacji również fakt że mieszkamy na dwóch przeciwnych biegunach ziemi. Aczkolwiek nie przeszkadza to w tym, żebyśmy razem poszli na piwo (tzn. PJYEWO). Oczywiście nadal pozostaje spór, które piwo jest lepsze, Żywiec czy Lech. Ale zawsze Heineken lub Urquell są w stanie pogodzić zwaśnione rody :-)

Mail: guru
Kom.: 507257733
GG: 5952561
Inne: Prawdy uniwersalne

Katarzyna Szteliga

urodzony: 02-01-1987

Kasia...
Tomasz Tkocz

urodzony: 06-09-1987

Tomek to nasz klasowy Mistrz. Na rozdaniu świadectw ukończenia liceum dostał chyba najwięcej dyplomów i wyróżnień plus statuetkę Frycza (Primus Inter Pares). Tomek umie rozwiązać każde zadanie z matematyki i fizyki i jest w tym po prostu genialny.
Zobaczycie że zostanie Bardzo Ważną Osobistością. Teraz studiuje w Warszawie na

RYŻY: Ostatnie wieści donoszą że Tomasz strasznie się zdegenerował. Podobno już nie interesuje się matematyką... teraz interesuje się seksem i narkotykami. Podobno ukończył 3 razy całą Kamasutrę i wciągał amfetaminę każdym otworem ciała.

Mail: tomek
GG: 1481460

Lucyna trzaskalik

urodzona: 18-10-1987

Lucyna to obecnie studentka ...... Siedziała zawsze w pierwszej ławce z powodu problemów ze wzrokiem i świetnie ją rozumiem bo sama "niedowidzę" :) Lucyna nie cierpiała biegać na WF-ie i zawsze protestowała gdy ją do tego zmuszano.

 

Adriana Twardzik

urodzony: 27-04-1987

Idąc z Adą przez niebezpieczne miejsce typu ciemny dziki las nie trzeba się bać (chyba że się Adzie naraziło). Ta dziewczyna każdego rzuci na ziemię jednym ze swoich chwytów judo. Ze względu na to starałam się przez całe 3 licealne lata utrzymywać z Adą dobre stosunki ;)
Przez judo Ada miała zawalony cały tydzień treningami i bardzo często nie było jej w szkole (różnorodne zgrupowania i obozy). Mimo to dawała sobie doskonale rady i zawsze podziwiałam, jak umie nadrobić zaległy materiał w kilka dni.
I wcale nie jest siostrą Maćka :)

Pinol: Do dzisiaj mam w szafce tę poszarpaną bluzę (a w pamięci te traumatyczne wspomnienia) Siedziałem z Adą przez 2 lata w ławce na historii. Niezapomniane przeżycia :-D

Kom.: 507062723

Maciej Twardzik

urodzony: 29-10-1987

Maciek dzielnie łączył naukę w liceum ze Szkołą Muzyczną. Często przez obowiązki "muzyczne" nie mógł uczestniczyć w niektórych wycieczkach czy spotkaniach. Teraz studiuje na Akademii Medycznej w Zabrzu.Kom.: 694297217
GG: 1317721

Rafał Ucka

urodzony: 05-01-1987

Wiecie co mi się kojarzy jako pierwsze gdy słyszę "Rafał Ucka", "Uco" czy "Spiner"??? Jego doświadczenia fizyczne w garażu a w szczególności to z piorunem kulistym produkowanym w mikroweli tzn. w kuchence mikrofalowej :) Rafał umie naprawić chyba wszystko co jest nazywane sprzętem technicznym, elektrycznym, elektronicznym czy jakim tam. "Inżynier Ucka" prowadził nam nawet kiedyś jedną lekcję z fizyki. Studiuje teraz na budzącym postrach (we mnie) kierunku, tzn.
Co się tyczy spraw przyjemniejszych, Rafał śmiga sobie w porach suchych na motorze :) Oznacza to, że ma prawko nie tylko kategorii B, ale też A. Tylko pozazdrościć :)

Mail: Uco
Kom.: 695649638
GG: 4349423

Robert Wieczorek

urodzony: 08-12-1987

Robert Wieczorek zwany Ryżym :) Razem z Ciupikiem i Sebkiem robią sobie frywolne żarciki ze wszystkich i z wszystkiego. Ja ich podziwiam, że mają odwagę iść tak z tym do ludzi i nie obawiają się że ktoś im po głowie da. Wywalą nas? Nie pierwszy raz..:) Ryży studiuje na matematyce w Gliwicach a pochodzi z Popielowa. Dzięki wysiłkom Ryżego udało nam się zorganizować półmetek właśnie w Popielowie a dokładniej w tamtejszej REMIZIE.

Mail: ryży
Kom.: 506481147
GG: 3976370

szymon Wyleżoł

urodzony: 22-12-1987

Szymon, Szymon..Kolejny mój ulubiony kolega ale tym razem chyba najulubieńszy (Ania nie bij!;)) Jest tyle rzeczy, które chciałabym tu wspomnieć, że pewnie miejsca nie starczy. Mówiąc z mojej perspektywy-Szymon był-co ja mówię, jest-moim świetnym męskim przyjacielem. Jestem szczęśliwą posiadaczką tzw. darmowych wieczorów i weekendów z TPSA i czasami (dość często :)) zamęczałam Szymona godzinnymi lub nawet dłużej rozmowami. Wiecie, jak kobieta się rozkręci i zacznie opowiadać ze szczegółami (najdrobniejszymi!) to to trwa. Super się z nim gada na tematy damsko-męskie bo on umie doradzić ze strony męskiej. Rewelka.
Teraz trochę obiektywniej - Szymon popadał w konflikty z Gronem Pedagogicznym :) Trochę za bardzo uparty chłopak jest, pyskaty no i nie ustępował. Przez to jego droga do uzyskania pozytywnej oceny z niektórych przedmiotów była troszkę dłuższa od przeciętnego ucznia (Dostanie kapy z fizy jest jak jazda w peletonie..).
Teraz Szymon przebywa daleko daleko w miejscowości o wdzięcznej nazwie Oxford, gdzie uczy się pilnie i pracuje.

UWAGA! Najnowsze wieści z frontu mówią, iż Szymon ma brodę! Jako że nie posiadam jeszcze zdjęcia Szymona z Brodą, Nasz Wspaniały Komentator Ryży wpadł na pomysł wizualizacji Brody Szymona. Prawdopodobnie Szymon wygląda tak:


Mail: Szymon
GG: 1122334

Maciej Zając

urodzony: 07-07-1987

Maćka pamiętam z pierwszego dnia w szkole, przedstawialiśmy się wtedy i mówiliśmy o naszych zainteresowaniach itp. Maciek wstał jako prawieostatni (bo po nim była już tylko Ania) i powiedział mniej więcej tak: "Nazywam się Maciek Zając, będę się często spóźniał do szkoły bo lubię sobie dłużej pospać". Eeeee...Kurcze. Pomyślałam sobie - ale cwaniak, każdy lubi. Królik okazał się potem świetnym królikiem, takim z przestawionym rytmem dnia, można go było spotkać o 3 w nocy na GG jak jadł drugi obiad :) To co się dziwić że lubi dłużej pospać.
Zając lubi jeździć na rowerze w Finlandii i innych dziwnych krainach gdzie spędza wakacje. Z tego co wiem to też całkiem nieźle śmiga na nartkach. Przez całe liceum nosił długie włosy lecz po maturze nastąpiła rewolucja :D Możecie sobie porównać na zdjęciach.
Obecnie student Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Finanse i Bankowość) <-- już widzę królika jako szefa banku pod krawatem ;)

Mail: maciek
Kom.: 607860963
GG: 1890747

Anna Zaremba

urodzony: 17-03-1987

Ania, tak jak Szymon i Asia studiuje teraz na Wyspach Brytyjskich w Oxfordzie. Ania znana jest ze swojej siły głosu (Ania, głośniej!) :) Ale wiecie jak to mówią: cicha woda brzegi rwie! A potwierdzić to może każdy, kto poznał Ankę bliżej lub przeżył z nią choć jedną imprezę :)
Mail: ania
GG: 4799175